Perdelerinizin modeli ne olursa olsun, ılık suda hijyen kurallarına uygun bir biçimde yıkanmaktadır. Temizliği yapılan perdelerinizin üzerinde lekeler varsa özenle leke çıkartılacak kullanılarak çıkartılır, perdeleriniz nemli olarak klimalı kapalı kurutma odalarımızda kurutulur. Ütüleme işlemi ılık derecede yapılır ve kullanımınıza hazır hale getirilir. Servis ekibimiz teslim etmek üzere perdelerinizi size ulaştırır.

Ofislerinizde kullandığınız her türlü perdeleriniz firmamız tarafından temizlenmektedir. Perde türünüze göre elde yada makinalarda yıkanmaktadır, kullandığımız perde yıkama şampuanlarımızda ağartıcı bulunmaz, renkleri canlılığını kaybetmez, 30 derece narin yıkama ayarında perdeleriniz temizlenmektedir. Temizlenen perdeleriniz leke kontrolü yapılarak kurutma odamızda kurutulur.

Restoran, cafe, otel gibi alanlarda kullanılan perdeleriniz uzman ekibimiz tarafından sökülür, ardından hijyen kuralları ile maksimum 30 derecede ultrasonic makinalarda temizliği yapılır, temizlik işleminden sonra üzerinde leke varsa leke temizleme losyonları ile temizlenir, perdeleriniz klimalı odalarımızda kurutulur, kuruması sonrasından narin ayarda ütülenir ve teslim edilmek üzere sevki yapılır.